with Коментарів немає

31 травня технічна експертна група з підготовки проєкту запиту України на фінансування в межах C19RM розглянула пропозиції спільноти засуджених та звільнених.

Уперше інтервенції, що стосуються пенітенціарної системи, були представлені як окремий цілісний компонент при написанні національної заявки на Глобальний фонд. Здоров’я у тюрмах стало пріоритетом у цьому процесі.

Це дало змогу Національній раді, технічній експертній групі та спільнотам побачити комплексну відповідь на проблеми, пов’язані із пенітенціарною системою.

Команда FREE ZONE сподівається на те, що така практика залучення спільнот застосовуватиметься у майбутньому. Натомість наші експерти готові ділитися досвідом і рекомендувати її до поширення в інших країнах та регіонах.

 

Робота здійснюється у межах гранту для забезпечення участі представників громадянського суспільства і спільнот з країн регіону СЄЦА в процесах підготовки національних заявок до The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria в межах механізму реагування на COVID-19 (C19RM) від Євразійська асоціація зменшення шкоди (Eurasian Harm Reduction Association – EHRA), Секретаріату Національної ради з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІДу, UNAIDS та ECOM