with Коментарів немає

Ув’язнені та засуджені, звільнені, працівники установ виконання покарань, інспектори пробації та представники неурядових організацій зверталися по допомогу у додатку з різних питань.

З моменту презентації електронного додатку FREE LIFE, що відбулася 21 вересня, ми отримали 62 звернення від користувачів.

Команда FREE ZONE зібрала статистику і порахувала, яких звернень було найбільше.

У 29% випадків користувачі додатку писали у FREE LIFE про проблеми з працевлаштуванням.

17,7% звернень стосувалися питань оформлення або відновлення документів. І трохи менше – 16% – труднощів в отриманні медичної допомоги.

Нагадаємо, ми створили додаток FREE LIFE, щоб полегшити засудженим та звільненим пошук необхідної допомоги, зокрема, після звільнення, а також пошук державних, неурядових організацій та установ, що надають необхідні послуги цій категорії людей, і відповідей на найбільш поширені питання, що виникають у людей, які звільняються з УВП.

Додаток FREE LIFE можна завантажити тут:

на Android – bit.ly/3tpqSwK

на iPhone – apple.co/3lasTt8

або скористатися веб-версією freelife.freezone.org.ua

Електронний додаток FREE LIFE створений благодійною організацією FREE ZONE за технічної та фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження”, DVV International Ukraine, «100% життя» – Мережа ЛЖВ, Міністерство юстиції України, проєкту «Заради життя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та впроваджується міжнародною організацією PATH