with Коментарів немає

Під час засідання розглянули проєкт запиту України на фінансування в межах механізму реагування на СOVID-19 до Глобального фонду.

22 червня під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка провели засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

На початку червня представники FREE ZONE взяли участь у зустрічі зацікавлених сторін з підготовки запиту України на фінансування від The Global Fund в контексті реагування на СOVID-19. Тоді, представники FREE ZONE озвучили свої пропозиції, зокрема, щодо внесення до основного фінансування у межах запиту України на Глобальний Фонд інтервенцій, які забезпечують доступ засуджених та звільнених до життєво необхідних послуг в умовах пандемії COVID-19. Опісля, пропозиції були враховані. Команда FREE ZONE вважає, що ці зміни є інноваційними для України та системно впливають на оновлення підходів у роботі пенітенціарних медичних і соціальних служб.

23 червня відбудеться чергове засідання технічної експертної групи, на якому підготують фінальну версію запиту та врахують коментарі Глобального фонду.

Робота здійснюється у межах гранту для забезпечення участі представників громадянського суспільства і спільнот з країн регіону СЄЦА в процесах підготовки національних заявок до The Global Fund в межах механізму реагування на COVID-19 (C19RM) від Євразійська асоціація зменшення шкоди (Eurasian Harm Reduction Association – EHRA), Секретаріату Національної ради з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІДу.