with Коментарів немає

Під час семінару, 17 вересня, розглянули результати бюджетної адвокації у напрямку залучення коштів місцевих бюджетів на надання медико-соціальних послуг для людей з ВІЛ, туберкульозом, вірусним гепатитом та наркозалежністю в установах виконання покарань України та органах пробації.

В межах реалізації проєкту USAID «Заради життя» за 2019-2021 роки з місцевих бюджетів на впровадження послуг з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом було залучено більше мільйона гривень бюджетних коштів.

Окрім цього, під час семінару представники FREE ZONE презентували електронний додаток FREE LIFE для засуджених та звільнених, який, призначений для того, щоб спростити пошук можливостей отримання медичних, соціальних, адміністративних послуг тощо.

У семінарі участь взяли регіональні консультанти з адвокації із 11 областей України, зокрема, з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Чернігівського та з Києва.

Семінар відбувся у межах проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН, що спрямований на впровадження соціального замовлення/контрактування на послуги особам із ВІЛ, ТБ, ВГС та наркозалежністю в установах ДКВС України та органах пробації (Модуль 6).