ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СПІЛЬНОТИ УВ’ЯЗНЕНИХ ТА ЗВІЛЬНЕНИХ З НАЧАЛЬНИКОМ ЗАХІДНОГО МРУ МЮ
with Коментарів немає

11 червня 2018 року у Львові в Апараті Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулась зустріч представників благодійної організації «FREE ZONE» та начальника Західного МРУ МЮ Дзюдзя Михайла Семеновича. На зустрічі також були присутні  перший заступник директора Державної установи “Центр пробації” Яковець Ірина Станіславівна та начальник філії Державної установи «Центр Пробації» у Львівській області Гедз Богдан Дмитрович.

Забезпечення стабільної роботи та сталого розвитку системи ресоціалізації засуджених на рівні кращих міжнародних практик шляхом впровадження інноваційних підходів, практик та моделей – пріоритетний напрямок співпраці БО «FREE ZONE» з Міністерством юстиції України.

Наразі спільно з Міністерством юстиції України розроблено проект Меморандуму, метою якого є взаємодія та координація діяльності, а також спрямування зусиль на забезпечення участі спільноти в процесі ресоціалізації засуджених та реформування Державної кримінально-виконавчої служби України.

У ході зустрічі учасники обговорили проект Меморандуму та шляхи забезпечення ефективного здійснення спільних заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення.