with Коментарів немає

Крім того установа не орієнтувалася у кількості хворих, для яких закуповувались ці ліки.

У 2018 році ЦОЗ ДКВС визначали вартість за одиницю виміру препарату софосбувір/ледіпасфір, 1 табл. (400/90) 389,607 грн, виявилася завищеною на 170,458 грн, або на 77,8%.

Розрахунок потреби в препаратах для лікування вірусного гепатиту С не можна вважати переконливим. Він базується на методиці, в основу якої покладено припущення щодо можливої кількості хворих на вірусний гепатит С, яка може змінюватись під дією суб’єктивного фактору.

Про це йдеться у акті Рахункової палати «Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих державній установі Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України за період 2018 – перше півріччя 2020», який опублікувала експертна організація StateWatch.  

Проблеми зі звітністю ЦОЗ перед Міністерством охорони здоров’я України, відсутність чітких показників ефективності і завдань не залишаються на папері, а негативно впливають на здоров’я та життя ув’язнених, наголошують у StateWatch.

Нагадаємо, раніше у StateWatch звернули увагу на те, що реформа охорони здоров’я у пенітенціарній системі, яка мала закінчитись у 2020 році, досі продовжується без чітких індикаторів результатів.