with Коментарів немає

Вебінар організували для представників центрів безоплатної допомоги.

Сьогодні, 3 листопада, відбувся вебінар щодо документування випадків порушення прав людей в установах виконання покарань.

Учасники вебінару дізналися про:

  • зобов’язання держави у сфері захисту прав людини в місцях позбавлення волі
  • практичні поради щодо документування порушення прав людей в установах виконання покарань
  • механізми захисту порушених прав.

Близько 98 учасників прослухали про усунення правових перешкод у законодавстві у сфері прав людини, підтримку інфраструктури правопорядку, здійснення державою конкретних адміністративних заходів, вирішення комплексних суспільних проблем, які окреслені Європейським судом з прав людини як структурні проблеми певної держави тощо.

Також обговорили питання доступу в установи виконання покарань для документування порушень прав, а також те, хто може мати доступ в УВП.

На вебінарі більш детально розглянули питання щодо документування порушень медичних прав в установах виконання покарань.

До вебінару приєдналися юристи системи безоплатної правової допомоги, представники неурядових організацій, лідерів спільнот та параюристи.

Діяльність реалізується у межах проєкту «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» за фінансової підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ

#158М