with Комментариев нет

Благодійна організація «FREE ZONE» оголошує конкурс із відбору регіональних консультантів з адвокації проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН, що спрямований на впровадження соціального замовлення/контрактування на послуги особам із ВІЛ, ТБ, ВГС та наркозалежністю в установах ДКВС України та органах пробації (Модуль 6).

Загальна інформація про проєкт

PATH у тісній співпраці з Міністерством юстиції України, ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України», ДУ «Центр пробації ДКВС України», Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», а також з міжрегіональними управліннями з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та громадськими організаціями впроваджує проєкт «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» (Serving Life).

Мета проєкту – зниження рівня передачі ВІЛ-інфекції, туберкульозу (ТБ) та гепатиту С (ВГС) в Україні шляхом виявлення, догляду та лікування людей, які живуть з ВІЛ, ТБ, хіміорезистентним туберкульозом (ХРТБ) та ВГС, у слідчих ізоляторах, виправних колоніях, виховних колоніях, виправних центрах Державної кримінально-виконавчої служби України та органах пробації.

Забезпечення сталості послуг із виявлення, діагностики та лікування ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ВГС та ЗПТ у пенітенціарних закладах та уповноважених органах пробації є надзвичайно актуальним завданням проєкту, що націлений на включення комплексного пакету послуг до національних стратегій та бюджетів, залучення місцевих бюджетів до фінансування комплексного пакету послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ВГС та ЗПТ, зокрема через механізми соціального контрактування.

До подачі документів запрошуються кандидати із:

 • Дніпропетровської
 • Донецької (підконтрольна уряду України територія)
 • Запорізької
 • Кіровоградської
 • Київської
 • Миколаївської
 • Одеської
 • Полтавської
 • Херсонської
 • Черкаської
 • Чернігівської областей
 • м. Київ

Вимоги до кандидата, технічне завдання доступні для перегляду ТУТ.

І. Термін виконання робіт:

жовтень 2020 року – 30 вересня 2021 року.

ІІ. Умови здійснення оплати:

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (аналітична довідка, розрахунок вартості послуги, підписаний договір тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем даного технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме українською мовою.
 2. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток 1).
 3. Заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 2).

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: ryzhkova-siebielieva@freezone.org.ua з поміткою у темі листа «Конкурс_регіональний консультант з адвокації», регіон.

Термін подання документів: до 7 жовтня 2020 року, реєстрація документів завершується о 17.00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівниці напрямку Катерини Рижкової-Сєбєлєвої, тел. 099 067-29-73 або ryzhkova-siebielieva@freezone.org.ua

_____________________

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця цієї процедури закупівлі відбудеться протягом двох робочих днів після завершення дії оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за цим конкурсом надсилаються РАТН на розгляд, затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих РАТН;
 • дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись ТУТ.