fbpx

FREE ZONE провела тренінги з користування застосунком FREE LIFE для засуджених

609 засуджених, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, взяли участь у онлайн-тренінгах з користування мобільним і веб-застосунком FREE LIFE. 

Засуджені, які взяли участь у тренінгах, дізналися, як зареєструватися чи користуватися FREE LIFE, у тому числі анонімно, яку інформацію у ньому можна знайти, як проконсультуватися в режимі чату з того чи іншого питання з консультантами застосунку тощо.

Звернутися по допомогу або повідомити про проблему і отримати відповідь чи консультацію безпосередньо у FREE LIFE можна у будь-який час.

У застосунку також доступні посилання на основні нормативно-правові документи, освітні матеріали для засуджених та звільнених, відеокурси життєвих навичок тощо, а також з домедичної допомоги, що особливо актуально в умовах війни, тощо.

Крім того, у FREE LIFE відкриті опитування для засуджених та звільнених. Ці опитування проводяться анонімно. Їхні результати використовуються у якості аргументації необхідності впровадження тих чи інших змін у пенітенціарній системі України та нових моделей роботи з засудженими та звільненими.

Нагадуємо, що FREE LIFE – мобільний і веб-застосунок, створений для людей, які відбувають покарання, готуються до звільнення або звільнилися. Він містить інформацію про те, де засуджені та звільнені можуть отримати необхідну допомогу, зокрема, медичні, адміністративні, освітні та багато інших послуг; як захистити свої права та інтереси; дає можливість в режимі чату отримати необхідні відповіді.

FREE LIFE має на меті:

  • покращити доступ засуджених та звільнених з установ виконання покарань до інформації та послуг з ресоціалізації (медичного, соціального, правового, освітнього характеру)
  • налагодити ефективний механізм соціального супроводу звільнених
  • забезпечити вчасне реагування на проблеми/бар’єри та контролювати їхнє вирішення.

Завантажити застосунок можна:

Також доступна веб-версія.

Тренінги відбулися в межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського супільства», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Інші