with Комментариев нет

Благодійна організація «FREE ZONE», виконавець проекту «Світ без тюрем: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній сфері» за підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», оголошує конкурс на виконання робіт за такими напрямками:

  • Експерт з розвитку у напрямки: 13М. Розвиток потенціалу спільноти колишніх засуджених; 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі.
  • Консультант з питань забезпечення сталості послуг у напрямок 13М. Розвиток потенціалу спільноти колишніх засуджених.
  • Експерт з питань мобілізації та розвитку потенціалу спільнот у напрямок 13М. Розвиток потенціалу спільноти колишніх засуджених.
  • Консультант з підготовки вебінарів та супроводу їх проведення у напрямок 36М. Подолання медичних і соціальних бар’єрів, з якими стикаються уразливі до ВІЛ групи населення, які перебувають/перебували у пенітенціарній системі, з боку державних органів влади.
  • Консультант з питань впровадження пенітенціарної пробації у напрямок 36М. Подолання медичних і соціальних бар’єрів, з якими стикаються уразливі до ВІЛ групи населення, які перебувають/перебували у пенітенціарній системі, з боку державних органів влади.
  • Консультант з питань впровадження національного превентивного механізму у напрямок 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі.
  • Консультант з підготовки навчальних модулів у напрямок 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі.
  • Консультант з питань взаємодії зі спостережними комісіями у напрямок 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі.
  • Регіональний координатор проекту у напрямки: 13М. Розвиток потенціалу спільноти колишніх засуджених; 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі; 36М. Подолання медичних і соціальних бар’єрів, з якими стикаються уразливі до ВІЛ групи населення, які перебувають/перебували у пенітенціарній системі, з боку державних органів влади.

Відбір регіональних координаторів оголошуємо у Сумській, Житомирській, Одеській, Івано-Франківській, Полтавській, Львівській, Черкаській, Херсонській, Рівненській областях.

Вимоги до кандидатів, а також технічні завдання доступні для перегляду ТУТ.

Термін роботи: березень – грудень 2019 року.

Для подачі заявки кандидати повинні надіслати резюме до 25 лютого 2019 року включно на електронну пошту info.freezone.ukraine@gmail.com