with Комментариев нет

Благодійна організація «FREE ZONE», виконавець проекту «Світ без тюрем: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній сфері» за підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», оголошує конкурс на посади:

  • асистента проекту;
  • PR-менеджера у напрямки 13М. Розвиток потенціалу спільноти колишніх ув’язнених, 36М. Подолання медичних і соціальних бар’єрів, з якими стикаються уразливі до ВІЛ групи населення, які перебувають/перебували у пенітенціарній системі, з боку державних органів влади, 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі;
  • документатора у напрямки 13М. Розвиток потенціалу спільноти колишніх ув’язнених, 36М. Подолання медичних і соціальних бар’єрів, з якими стикаються уразливі до ВІЛ групи населення, які перебувають/перебували у пенітенціарній системі, з боку державних органів влади, 40М. Посилення спроможності національних та місцевих механізмів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі.

Вимоги до кандидатів, а також технічні завдання доступні для перегляду ТУТ.

Термін роботи: лютий – грудень 2019 року.

Щоб подати заявку, кандидати повинні надіслати резюме.

Заявки надсилайте на електронну пошту info.freezone.ukraine@gmail.com

Для подачі заявки кандидати повинні надіслати резюме, інформацію щодо ставок оплати кандидата згідно форми, що додається, документи на підтвердження кваліфікації, рекомендаційні листи/листи підтримки до 17.00 15 лютого 2019 року.

Переможців відбору буде поінформовано про результати на вказані у заявках електронні адреси не пізніше 18 лютого 2019 року.