with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує місцеву закупівлю на відбір постачальника посуду за угодою про реалізацію проекту №020-GF-22 від 10.01.2022 року, що фінансується БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» за підтримки Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Відбір постачальника буде проведено за умови отримання не менше ніж 3-х цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги, з поміж яких буде здійснено відбір. В окремих випадках процедура закупівлі може бути розглянута з меншою кількістю учасників у разі погодження з реципієнтом.

Додатки до оголошення доступні за посиланням.

Пропозиції приймаються в формі рахунків, комерційних пропозицій, присвистів без ПДВ та із супроводжуючими документами відповідно до Оголошення, які зазначені у Додатках та Оголошенні.

Кінцева дата прийому пропозицій 11.11.2022 року до 10:00 год.

За детальною інформацією звертатись до посадової особи Організатора, яка уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі): Дейнега Валентина Леонідівна, менеджер із закупівель та логістики. Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: val.deynega@gmail.com.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.