with Коментарів немає

У зв’язку з ротацією представника спільноти ув’язнених та звільнених серед членів Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу оголошено конкурс з відбору кандидатів на членство. 

До подачі документів запрошуються кандидати з усіх областей України, які:

 1. Зацікавлені у забезпеченні сталості послуг у сфері протидії соціально небезпечним захворюванням (ВІЛ-інфекції, ТБ тощо) в установах та органах ДКВС України.
 2. Мають досвід ув’язнення.
 3. Мають досвід роботи з органами виконавчої влади на національному рівні та з органами місцевого самоврядування, зокрема, у формуванні пріоритетів щодо необхідності забезпечення якісних та сталих медико-соціальних послуг засудженим та звільненим із місць позбавлення волі.
 4. Мають досвід співпраці з пацієнтськими та неурядовими організаціями, що опікуються питаннями подолання епідемії ВІЛ-інфекції та туберкульозу в Україні на національному та регіональному рівнях.
 5. Мають досвід участі у плануванні, організації та проведенні інформаційних акцій та кампаній, направлених на привернення уваги до проблем ув’язнених та звільнених в Україні.
 6. Мають досвід роботи із ув’язненими та звільненими не менше 5 років. 
 7. Мають активну громадянську позиція та досвід волонтерської діяльності у наданні допомоги ув’язненим та звільненим.
 8. Мають проєкт комунікаційного плану з роботи зі спільнотою засуджених та звільнених на 1-3 роки. 

Пакет документів, який необхідно подати для висунення своєї кандидатури:

 1. Резюме українською мовою.
 2. Комунікаційний план з роботи зі спільнотою засуджених та звільнених на 1-3 роки.

Ініціативна група запрошує зацікавлених кандидатів надсилати пакет документів до 27.04.2022 року включно на електронну адресу info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою «кандидатура до ротації члена Національної ради»

Після попереднього відбору кандидатів з числа представників спільноти ув’язнених та звільнених остаточне визначення переможця, якого делегують до участі у ротації члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, відбудеться шляхом голосування. Представники спільноти ув’язнених та звільнених, а також представники НУО, які працюють у напрямку забезпечення прав засуджених та звільнених, матимуть можливість проголосувати за допомогою цифрового застосунку FREEZONE management, тим самим віддати голос за одного з претендентів, які подали свої кандидатури на участь у цьому конкурсі.

Зазначимо, що основними завданнями Ради є:

 1. Підготовка пропозицій щодо визначення пріоритетів та забезпечення реалізації державної політики з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, консолідованого використання коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, коштів міжнародних та громадських організацій, призначених для фінансування програм і заходів з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, з метою їх раціонального та ефективного витрачання. 
 2. Сприяння узгодженій діяльності мiнiстерств, інших центральних i місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних та громадських органiзацiй, у тому числі тих, що об’єднують людей, які живуть з туберкульозом та ВIЛ-iнфекцiєю/СНIДом, представників бізнесових кіл, об’єднань профспілок і роботодавців, релігійних організацій з метою реалізації на державному рівні проєктів з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 3. Проведення моніторингу виконання програм та здійснення заходів з протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції/СНІДу.
 4. Участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів, програм та заходів з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 5. Інформування Кабінету Міністрів України та громадськості про результати здійснення заходів з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.