with Коментарів немає

Відповідний договір уклали, щоб покращити спільну діяльність щодо надання послуг соціальної адаптації звільненим з місць позбавлення волі.

Щоб проаналізувати умови, в яких живуть звільнені, в середу, 9 вересня, наша консультантка —  керівниця притулку для жінок БО «Світло надії» Олена Чикурова, відвідала Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат.

У закладі функціонує спеціальне відділення, призначене для постійного перебування людей, які відбули покарання у відповідних установах. А саме: для громадян похилого віку, повнолітніх з інвалідністю І та ІІ груп, які потребують стороннього догляду, побутового, медичного обслуговування чи реабілітаційних послуг.

Наразі там живуть 27 людей, які звільнилися із місць позбавлення волі.

“Поспілкувавшись із людьми, які зараз перебувають у відділенні та під керівництвом закладу, можна стверджувати, що там забезпечені необхідні умови для звикання звільнених до соціуму. Разом із зацікавленими працівниками будинку-інтернату ми зможемо значно посилити процес соціальної адаптації колишніх ув’язнених та зробити його максимально ефективним”, — зазначає представниця FREE ZONE Олена Чикурова.

Для того, щоб ще більше покращити якість надання медико-соціальних послуг для колишніх ув’язнених, директор інтернату Анатолій Шкарбан до кінця вересня планує відвідати Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО “Світло надії” та детальніше ознайомитися з їхньою діяльністю.

Нагадаємо, що БО «FREE ZONE» взяла під свою опіку питання становлення та розбудови мережі центрів соціальної адаптації людей, які звільнилися із місць позбавлення волі. Об’єднавши зусилля усіх надавачів послуг для звільнених, ми зможемо сприяти покращенню надання медико-соціальних послуг як на місцевому та і на державному рівнях.

Команда БО «Free Zone» висловлює вдячність колективу Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату за досить нелегку роботу та постійну турботу про людей, які звільнилися із місць позбавлення волі.