with Коментарів немає

Минулого тижня представники FREE ZONE відвідали громадську організацію «Милосердя» у Житомирі, де розглянули процес соціальної адаптації для колишніх засуджених у Центрі адаптації.

За результатами зустрічі, представники організацій уклали договір про співпрацю, який передбачає роботу, спрямовану на:

  • розбудову ефективної системи соціальної адаптації для осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
  • формування пріоритетів національних та місцевих політик у сфері розбудови мережі центрів соціальної адаптації в Україні.

«Наша ключова мета — якнайшвидша реінтеграція колишніх ув’язнених у громаду та їх пристосування до умов сучасного суспільства. Спільними зусиллями ми зможемо цього досягти за умови забезпечення надання якісних комплексних послуг для таких людей», – зазначає представниця FREE ZONE Олена Чикурова.

Нагадаємо, що розбудова мережі центрів соціальної адаптації людей, які звільнилися із місць позбавлення волі, – один із напрямків роботи FREE ZONE. Об’єднавши зусилля усіх надавачів послуг для звільнених, ми зможемо сприяти покращенню надання медико-соціальних послуг як на місцевому, так і на державному рівнях.

 

Діяльність реалізується у межах проєкту «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» за фінансової підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ.