with Коментарів немає

Таким чином ми хочемо підвищити рівень поінформованості щодо профілактики передозування наркозалежних засуджених на етапі підготовки до звільнення (не менш, як за 3 місяці).

Серед вже 12 інших занять із циклу курсів ми створили відеоурок щодо профілактики передозувань, зокрема, у перші дні після звільнення.

Відео містить інформацію про те, як після звільнення отримати послуги зі зменшення шкоди, лікування від наркозалежності, соціальну допомогу, як розпізнати симптоми передозування від наркотиків, що робити у разі передозування.

Щоб зменшити випадки передозувань наркозалежних після звільнення з установ виконання покарань ДКВС України, FREE ZONE забезпечує їх профілактичними наборами, які розсилає у регіони. У набір входять дві ампули налоксону (антидот, що допомагає заблокувати дію опіоїдів), інформаційний буклет, спиртові серветки та два шприци.

Відео вже доступне у електронному додатку FREE LIFE.

Завантажити додаток можна за посиланнями:

на Android – https://bit.ly/3tpqSwK
на iPhone – https://apple.co/3lasTt8
або скористатися веб-версією freelife.freezone.org.ua (https://bit.ly/2XvuFg6)

Детальніше про сам додаток, можна дізнатися за посиланням:

http://freezone.org.ua/predstavnyky-free-zone…

 

Діяльність реалізовується у межах проєкту «Забезпечення права на здоров’я людей, які перебувають установах Державної кримінально-виконавчої служби України, в умовах пандемії COVID-19», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження».