with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору тренера для проведення курсів професійного навчання «Кухар – 3 розряд» для засуджених працівників харчоблоку у проєкт «Оцінка потреб та реалізація інноваційних освітніх програм для засуджених 2.0».

Термін виконання робіт:

січень – грудень 2023.

Завдання в межах виконання робіт:

  1. Проведення 84 теоретичних занять (тривалість кожного не менше 40 хв) за курсом професійного навчання засуджених за спеціальністю «Кухар – 3 розряд» у ДУ «Городищенська ВК №96».
  2. Проведення 14 практичних занять (тривалість кожного не менше 2,5 год. одне) курсом професійного навчання засуджених за спеціальністю «Кухар – 3 розряд» у ДУ «Городищенська ВК №96».
  3. Підготовка, редагування інформаційних матеріалів для проведення теоретичних та практичних занять за курсом професійного навчання засуджених за спеціальністю «Кухар – 3 розряд» у ДУ «Городищенська ВК №96» (з урахуванням контексту роботи пенітенціарних закладів).

  4. Проведення консультацій для підготовки до складання іспиту (онлайн, телефоном).

  5. Організація та проведення кваліфікаційних іспитів для групи із 20 засуджених.

Програма навчання має передбачати проведення занять як у офлайн, так і у онлайн форматі та враховувати специфіку роботи пенітенціарних установ, як режимних обʼєктів.

Резюме (із зазначенням інформації про наявність досвіду проведення інформаційно-освітніх та навчальних заходів для засуджених) та цінові пропозиції (із інформацією про загальну вартість курсу навчання у гривнях) просимо надсилати на пошту hello@freezone.org.ua з поміткою у темі листа «DVV_тренер».

Термін подання документів:

до 27 січня 2023 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

Відбір консультанта відбувається за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у партнерстві з благодійною організацією «FREE ZONE».