with Коментарів немає

FREE ZONE шукає тренера для проведення курсів професійного навчання «Кухар – 3 розряд» для засуджених працівників харчоблоку у проєкт «Оцінка потреб та реалізація інноваційних освітніх програм для засуджених 2.0».

Завдання тренера включатимуть: 

  1. Проведення 84 теоретичних занять (тривалість кожного не менше 40 хв) за курсом професійного навчання засуджених за спеціальністю «Кухар – 3 розряд» у ДУ «Городищенська ВК №96».
  2. Проведення 14 практичних занять (тривалість кожного не менше 2,5 год.) за курсом професійного навчання засуджених за спеціальністю «Кухар – 3 розряд» у ДУ «Городищенська ВК №96».
  3. Організація та проведення кваліфікаційних іспитів для групи із 20 засуджених.

Програма навчання має передбачати проведення занять як у офлайн-, так і у онлайн-форматі та враховувати специфіку роботи пенітенціарних установ, як режимних обʼєктів. 

Резюме (із зазначенням інформації про наявність досвіду проведення інформаційно-освітніх та навчальних заходів для засуджених) та цінові пропозиції (із інформацією про загальну вартість курсу навчання у гривнях) просимо надсилати на пошту hello@freezone.org.ua з поміткою у темі листа «DVV_тренер» до 8 березня 2023 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

Термін виконання робіт:

березень – червень 2023

Відбір консультанта відбувається за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у партнерстві з благодійною організацією «FREE ZONE».