with Коментарів немає

Благодійна організація FREE ZONE оголошує конкурс з відбору регіональних координаторів у Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Рівненській, Кіровоградській, Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Волинській областях у проєкт  «Позбавлені волі, але не права на здоровʼя» (напрямок 158М. Посилення ролі та розвитку спроможності спільноти колишніх ув’язнених у відстоюванні прав на національному та регіональному рівні для посилення впливу спільноти на політики з ресоціалізації​​).

Cеред завдань такого консультанта: 

 1. Підготовка листів щодо залучення коштів місцевих бюджетів та національних програм з усунення правових бар’єрів у доступі до послуг профілактики та лікування ВІЛ та ТБ, моніторингу і реагуванню на порушення прав людей які живуть з ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп. 
 2. Участь у підготовці та винесення пропозиції до координаційних рад щодо фінансування програм з усунення правових бар’єрів у доступі до послуг профілактики та лікування ВІЛ та ТБ, моніторингу і реагуванню на порушення прав людей які живуть з ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп.
 3. Забезпечення сталої комунікації з місцевими органами самоврядування, державними установами (включно з УВП) та закладами тимчасового проживання) щодо моніторингу потреб представників спільноти. В рамках цього завдання передбачено проведення щонайменше чотирьох зустрічей (круглі столи, онлайн засідання) з ключовими стейкхолдерами. 
 4. Входження до складу СК для здійснення моніторингу дотримання прав, протидії стигмі та дискримінації за допомогою електронних додатків. 
 5. Надання менторінгової та технічної допомоги параюристам з числа засуджених. 

Очікується, що для виконання цього завдання координатор буде залучений на 77 годин до кінця поточного року.

Серед кваліфікаційних вимог:

 • перевага надається особам, кандидатам, які зробили особистий внесок у розвиток та посилення спільноти колишніх засуджених, або належать до неї;
 • досвід співпраці з органами місцевого самоврядування та установами виконання покарань у регіоні;
 • досвід роботи у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу;
 • наявний досвід налагодження співпраці між державними структурами та громадянським суспільством, НУО.

Термін надання послуг:

березень 2023 року – грудень 2023 року.

Перелік документів, які необхідно подати:

За додатковою інформацією звертатися до Сидоренко Маргарити, тел. 068 417 45 20 або m.sidorenko@freezone.org.ua.  

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: m.sidorenko@freezone.org.ua з поміткою в темі листа «Конкурс для регіональних координаторів (158М) у ___________________ області» до 06.04.2023 року, реєстрація документів завершується о 15:00.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера напрямку Сидоренко Маргарити тел. 0684174520 або m.sidorenko@freezone.org.ua