with Коментарів немає

Благодійна організація FREE ZONE оголошує тендер на відбір постачальника техніки для організації роботи персоналу проєкту.

Відбір постачальника техніки буде проведено за умови отримання не менше 3-х тендерних / цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги, з-поміж яких буде здійснено відбір. 

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій з тендера знаходяться за посиланнями – Запит тендерних пропозицій та Додаток 1

Пропозиції приймаються в формі Цінової пропозиції або рахунка без ПДВ (див. Додаток 1) та із документами, які зазначені у Запиті тендерних пропозицій.

Кінцева дата прийому пропозицій – 17.03.2023 року до 18:00.

За детальною інформацією звертатись до менеджерки із закупівель та логістики Дейнеги Валентини, 095 7953272, e-mail: val.deynega@gmail.com.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.

*Угода про реалізацію проекту №380-017387 від 05.10.2022 р. за фінансування «Pact Inc.» в межах Федерального Грантового проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).