with Коментарів немає

Благодійна організація FREE ZONE оголошує тендер на відбір постачальника планшетів для організації роботи соціальних працівників у проєкт «Підтримка впровадження пакету комплексних послуг зменшення шкоди в установах виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України», що фінансується Міжнародного фонду «Відродження».

Відбір постачальника планшетів буде проведено за умови отримання не менше ніж 3-х тендерних/цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги, з поміж яких буде здійснено відбір. 

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій по тендеру знаходяться за посиланнями – Запит тендерних пропозицій та Додаток 1

Пропозиції приймаються в формі Цінової пропозиції або рахунка без ПДВ (див. Додаток 1) та із документами відповідно до Оголошення, які зазначені у Запиті тендерних пропозицій.

Кінцева дата прийому пропозицій 16.03.2023 року до 17:00 год.

За детальною інформацією звертатись до менеджерки із закупівель та логістики Валентини Дейнеги. Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: val.deynega@gmail.com.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.