with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує тендер на відбір постачальника логістичних послуг у проєкт «Просування права на здоров’я у тюрмах регіону СЄЦА», що фінансується за підтримки Фонду Роберта Карра.

Відбір постачальника логістичних послуг буде проведено за умови отримання не менше ніж 3-х цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги, з поміж яких буде здійснено відбір. 

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій по тендеру знаходяться за посиланнями – Запит тендерних пропозицій, Додаток 1 та Додаток 2

Пропозиції приймаються в формі попереднього кошторису заходу без ПДВ (див. Додаток 1 та Додаток 2) та із супроводжуючими документами відповідно до Оголошення, які зазначені у Запиті тендерних пропозицій.

Кінцева дата прийому пропозицій 22.06.2022 року до 18:00 год.

За детальною інформацією звертатись до посадової особи Організатора, яка уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі): Дейнега Валентина Леонідівна, менеджер із закупівель та логістики. Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: val.deynega@gmail.com.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.