with Коментарів немає

Благодійна організація FREE ZONE оголошує тендер на відбір постачальника логістичних послуг для організації заходів у проєкт «Підтримка впровадження пакету комплексних послуг зменшення шкоди в установах виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України», що фінансується Міжнародного фонду «Відродження».

Відбір постачальника логістичних послуг буде проведено за умови отримання не менше ніж 3-х тендерних/цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги, з поміж яких буде здійснено відбір. 

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій по тендеру знаходяться за посиланнями – Запит тендерних пропозицій та Додаток 1 (по кожному заходу окремо). 

Пропозиції приймаються в формі Цінової пропозиції або рахунка без ПДВ (див. Додаток 1) та із супроводжуючими документами відповідно до Оголошення, які зазначені у Запиті тендерних пропозицій.

Кінцева дата прийому пропозицій 23.03.2023 року до 17:00 год.

За детальною інформацією звертатись до посадової особи Організатора, яка уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі): Дейнега Валентина Леонідівна, менеджер із закупівель та логістики. Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: val.deynega@gmail.com.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.

Опис заходів: 

  • тренінг – 3-4 квітня 2023 року, 
  • тренінг – 6-7 квітня 2023 року, 
  • робоча група – 4-5 квітня 2023 року. 

Проведення заходів в м. Одеса.  

Завдання для Виконавця логістичних послуг:

  1. Пошук та бронювання місця проведення відповідно до наданого Замовником технічного завдання (Додаток 1).
  2. Бронювання номерів та конференц залів/аудиторій для проведення заходів.
  3. Організація  харчування (обід, кава-паузи, вечеря) відповідно до технічного завдання Замовника (Додаток 1).
  4. Зустріч учасників заходів за потребою.
  5. Супровід заходу: проведення реєстрації учасників, оперативне рішення змін під час проведення заходів, тощо.
  6. Послуги матеріально-технічного супроводу заходів.