with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору національний експерт зі збору, аналізу та підготовки публікацій про кращі практики впровадження інновацій у ДКВС з питань організації медичної допомоги та супроводу засуджених, осіб узятих під варту та звільнених з місць позбавлення волі у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрям 159М).

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ:

 • Збір, аналіз та підготовка публікацій про кращі практики впровадження інновацій у ДКВС з питань організації медичної допомоги та супроводу засуджених, осіб узятих під варту та звільнених з місць позбавлення волі
 • Організація та проведення інтерв’ю та створення інформаційних, аналітичних та візуальних матеріалів;
 • Створення (комп’ютерна верстка) електронного щоквартального інформаційного вісника;
 • Публікація та поширення електронного щоквартального інформаційного вісника (розсилка електронних листів усім зацікавленим сторонам, публікації у соціальних мережах та на сторінках партнерів).

Термін виконання робіт: серпень-грудень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ:

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

 • досвід написання інформаційних матеріалів щодо перебігу медичної реформи та матеріалів на дотичні до пенітенціарної теми;
 • досвід співпраці зі ЗМІ та публікацій в національних та місцевих інтернет-виданнях;
 • досвід співпраці з ключовими стейкхолдерами (МОЗ, Мін’юст) у напрямку поширення інформації та інформаційного супроводу реформування медичної та пенітенціарної систем;
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду нац. експерта з підготовки публікацій».

Термін подання документів: до 9 серпня 2021 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір;
 • співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.