with Коментарів немає

 

 

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору національного експерта з удосконалення нормативно-правової бази за напрямом Громадське здоров’я у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрям 159М)

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 • Провести аналіз існуючих НПА на предмет стану виконання, поточних результатів. Провести оцінку прогресу, визначити фактичну роль у впровадженні заходів та пунктів планів реалізації відповідальних виконавців. Визначити виявлені проблеми та прогалини у нижчезазначених документах:
 1. Державна стратегія у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам на період до 2030 року
 2. НПА щодо наркозалежності (ЗПТ)
 • Підготувати рекомендації щодо подальших кроків, пропозиції щодо необхідних змін до законодавства, стратегічного бачення або рекомендації щодо розвитку системи громадського здоров’я у пенітенціарних установах з урахуванням пропозицій щодо змін МОЗ та подальшої взаємодії з обласними центрами по контролю за захворюваннями, центрами СНІДУ, тубдиспансерами
 • Підготувати інформаційні\аналітичні матеріали для проведення адвокаційних заходів національного рівня щодо розвитку послуг громадського здоров’я у пенітенціарній системі

Термін виконання робіт: вересень-грудень 2021

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • досвід роботи з нормативними документами;
 • досвід роботи у сфері громадського здоров’я;
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду національного експерта з удосконалення нормативно-правової бази за напрямом Громадське здоров’я »

Термін подання документів: до 10 вересня 2021 року, реєстрація документів завершується о 15:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.