with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору національного експерта з удосконалення нормативно-правової бази за напрямом Громадське здоров’я у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрям 159М).

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 • стратегічний супровід «Дорожньої карти реформування пенітенціарної медицини» за напрямом громадське здоров’я;
 • аналіз кращих міжнародних практик ефективних заходів державної політики у сфері громадське здоров’я в пенітенціарній системі ;
 • підготовка рекомендацій для удосконалення послуг з громадського здоров’я для засуджених та осіб, узятих під варту, з фокусом на впровадження профілактичних та лікувально-діагностичних заходів з протидії ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів;
 • визначення та погодження із ключовими стейкхолдерами (МОЗ, Мін’юст, ЦГЗ, ДКВСУ тощо) переліку першочергових заходів Дорожньої карти;
 • презентація аналітичного огляду та першочергових пропозицій до дорожньої карти широкому колу стейкхолдерів (включно з громадськими організаціями, міжнародними організаціями і т.д.).

Термін виконання робіт: червень-грудень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • досвід розробки та впровадження політик у сфері охорони здоров’я на національному або регіональному рівні;
 • знання механізмів роботи та взаємодії ЗОЗ, та інших аспектів функціонування ЗОЗ;
 • досвід роботи в місцевих органах самоврядування;
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду національногоексперта з удосконалення нормативно-правової бази за напрямом Громадське здоров’я »

Термін подання документів: до 3 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.