with Коментарів немає

FREE ZONE ШУКАЄ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКСПЕРТА З РОЗРОБКИ АЛГОРИТМУ ЕТАПУВАННЯ ЗАСУДЖЕНИХ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ, ДО ЦИВІЛЬНИХ ЗОЗ ПРИ ЗМІНІ МОДЕЛІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору надавача послуг національного експерта з розробки алгоритму етапування засуджених, які потребують медичної допомоги, до цивільних ЗОЗ при зміні моделі надання медичної допомоги у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрям 159М)


ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 1. Провести аналіз існуючих НПА щодо можливостей етапування засуджених, які потребують медичної допомоги, до цивільних ЗОЗ.   
 2. Розробка алгоритму етапування засуджених, які потребують медичної допомоги, до цивільних ЗОЗ при зміні моделі надання медичної допомоги.
 3. Підготувати рекомендації щодо подальших кроків, пропозиції щодо необхідних змін до законодавства, стратегічного бачення.

Термін виконання робіт: грудень 2021

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • досвід роботи з нормативно-правовими документами (аналіз, пошук прогалин, розробка НПА);
 • досвід роботи та чітке розуміння функціонування пенітенціарної системи України, зокрема у забезпеченні права на здоров’я засуджених;
 • досвід співпраці з регіональними громадськими організаціями, державними структурами;
 • грунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу:

info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс з розробки алгоритму етапування»

Термін подання документів: до 03 грудня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.