with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору регіонального консультанта (забезпечення менторського супроводу моделі залучення соціальних робітників з числа засуджених в установах виконання покарань у Вінницькій області)  у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрямок 113М).

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Забезпечення менторського супроводу моделі залучення соціальних робітників з числа засуджених в установах виконання покарань ДКВС України у Вінницькій області (далі – Послуги):

 1. Налагодження взаємодії соціально-виховних служб, медичних частин та НУО в напрямку впровадження комплексних профілактичних послуг для засуджених.
 2. Проведення оцінки потреб УВП в технічному оснащенні для забезпечення сприятливих умов для розвитку системи освіти дорослих в установах виконання покарань.
 3. Сприяння організації процесу навчання відповідно до розробленого плану навчання соціальних робітників з числа засуджених.
 4. Проведення оцінки рівня знань засуджених після проходження циклу навчання в установах ДКВС України (в регіоні).
 5. Забезпечення менторської підтримки та успішне включення засуджених, які пройшли навчання,у якості соціальних робітників в роботу медико-соціальних проєктів для засуджених:
 • аналіз актуальних можливостей працевлаштування навчених соціальних робітників з числа засуджених в проєкти соціально-медичного спрямування, які впроваджуються НУО регіону, підготовка відповідної аналітичної довідки;
 • надання технічної підтримки НУО в процесі залучення соціальних робітників з числа засуджених в проекти соціально-медичного спрямування;
 • розробка пам’ятки для засуджених, які пройшли навчання, щодо можливостей працевлаштування.
 1. Інтегрування найкращих практик роботи з засудженими у роботу соціально-виховних служб.
 2. Належне ведення та своєчасне надання (за запитом персоналу проекту та у визначений термін) документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги тощо).

Термін виконання робіт: квітень-грудень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (звітів проведеної оцінки рівня знань, планів та звітів про візити технічної допомоги, аналітичних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • досвід роботи у проєктах дотичних до пенітенціарної системи не менше 2 років;
 • досвід роботи в сфері профілактики та протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, ВГС, ІПСШ, наркозалежності;
 • ґрунтовні знання у сфері профілактики та протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, ВГС, ІПСШ, наркозалежності в установах ДКВС України;
 • досвід співпраці з УВП, державними структурами та НУО в реалізації спільних проєктів;
 • налагоджені партнерські зв’язки з УВП в області, перевага надається особам, кандидатам, які мають підтверджений досвід виконання аналогічних робіт;
 • для Фізичних осіб-підприємців (ФОП) – обов’язково наявність 3 групи платників єдиного податку.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду регіонального консультанта (напрямок 113 М)».

Термін подання документів: до 27 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 15:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Світлани Большевої, тел. 095 4088926 або bolsheva.svetlana@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір;
 • співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.