with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультантів з питань надання базового пакету послуг для ЛВІН (кейсменеджмент на етапі підготовки до звільнення та видача профілактичних наборів після звільнення) у Харківській, Полтавській, Дніпропетровській та Київській областях у проєкт «Забезпечення права на здоров’я людей, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, в умовах пандемії COVID-19».

ЗАВДАННЯ У МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

1. Брати участь у проведенні модулів з підготовки до звільнення (онлайн або очно в установі виконання покарань).

2. Брати участь у реалізації індивідуальних програм (як до звільнення, так і після нього).

3. Не менше 1 консультації кожному засудженому-учаснику Пілотного проєкту, щодо питань здоров’я, наркотичної чи інших видів залежностей, вирішення соціально-побутових питань, з’ясування першочергових потреб після звільнення. 

4. Співпрацювати з уповноваженими органами пробації у таких напрямках: 

 • сприяння звільненим особам у вирішенні соціальних проблем (оформлення документів, соціальної допомоги, пошук житла, працевлаштування тощо);
 • за необхідності, перенаправлення звільнених до суб’єктів проведення реабілітаційних програм, програм зниження шкоди;
 • за необхідності проведення  індивідуального консультування;  
 • організація соціально-психологічної підтримки звільненим та їх близькому оточенню: особисті зустрічі з членами родини.

5. Не менше 2 успішних кейсів реалізації Пілотного проєкту (наприклад, з вашою допомогою звільнена особа знайшла роботу, пройшла навчання, відновила документи, знайшла постійне житло, налагодила стосунки з родиною, звернулася за допомогою до відповідних установ у разі наявності залежностей та отримала її, звернулася до медичних закладів і отримала відповідне лікування захворювання. 

6. Подання щомісячно звіту щодо виконання вказаних завдань, розгорнутий та детальний опис успішних кейсів. Кінцева інформація про успішні кейси подається, не пізніше, ніж за 15 діб до завершення дії проєкту.

Термін виконання робіт: січень-червень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • досвід співпраці з органами та установами виконання покарань у регіоні;
 • досвід роботи тренером, модератором у межах проведення занять із підготовки до звільнення для засуджених;
 • досвід проведення занять для ЛВІН в УВП та СІЗО;
 • досвід роботи в сфері протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

 • резюме українською мовою

Якщо ви – фізична особа-підприємець (ФОП), до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу:

info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс з відбору консультантів з питань надання базового пакету послуг для ЛВІН».

Термін подання документів: до 10 грудня 2020 року, реєстрація документів завершується о 17:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера до менеджера проєкту Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.