with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультантів  у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрямок 116М).

Вимоги до кандидата, а також технічне завдання доступне для перегляду за посиланням.

Термін надання послуг: травень – грудень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата надавачу послуг здійснюється після надання послуг у повному обсязі за кожний документально підтверджений успішний кейс (випадок)* та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із наданням послуги виконавцем цього технічного завдання, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ

 • резюме;
 • копії сертифікатів (необов’язково, але бажано надіслати ті, які підтверджують кваліфікаційні вимоги);
 • для ФО копію паспорту, ІНН, для Фізичних осіб-підприємців (ФОП) копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та копію витягу з реєстру платників єдиного податку;
 • додаток до оголошення;
 • інформацію щодо вартості консультаційної години.

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду консультанта з надання послуг супроводу до медико-соціальних послуг для ЛВІН після звільнення»

Термін подання документів: до 19 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 16:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера напрямку Олександра Гатіятулліна, тел. 098 377 23 26 або artullin@gmail.com

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

*Кейс (випадок) – доведення клієнта до медичного та/або соціального сервісу для ЛВІН протягом 3-х місяців після звільнення. Винагорода сплачується після підписання Декларації з сімейним лікарем та включення клієнта до програм ЗПТ/ або зменшення шкоди/ або програми реабілітації.