with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультанта з проведення вебінарів для представників філій ЦОЗ ДКВС та сервісних НУО у проєкт «Забезпечення права на здоров’я людей, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, в умовах пандемії COVID-19»).

ЗАВДАННЯ У МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 1. Підготовка програми 10 навчальних вебінарів щодо забезпечення права на здоров’я в установах ДКВСУ. 
 2. Організація, проведення та модерація навчальних тренінгів у формі вебінарів для представників філій ЦОЗ ДКВС та представників неурядових організацій, які впроваджують медико-соціальні програми та сервіси в установах виконання покарань та інших пенітенціарних закладах.
 3. Належне ведення та своєчасне надання (за запитом персоналу проєкту та у визначений термін) документів на підтвердження виконаної роботи.

Термін виконання робіт: січень-лютий 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • досвід проведення, модерації та організації навчальних тренінгів/вебінарів; 
 • досвід роботи у проєктах дотичних до пенітенціарної системи не менше 2 років;
 • ґрунтовні знання щодо організації надання медичної допомоги в установах ДКВС України;  
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

 • резюме українською мовою

Якщо ви – фізична особа-підприємець (ФОП), до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу:

info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс з відбору консультанта з проведення вебінарів для представників філій ЦОЗ ДКВС та сервісних НУО»

Термін подання документів: до 13 січня 2021 року, реєстрація документів завершується о 15:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера до менеджера проєкту Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com. 

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.