with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультанта з питань адвокаційного супроводу реформування пенітенціарної медицини МОЗ у проєкт «Забезпечення права на здоров’я людей, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, в умовах пандемії COVID-19»).

ЗАВДАННЯ У МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 1. Організація робочих зустрічей за участі керівництва Міністерства юстиції України (здійснення комунікацій з представниками органів влади, погодження порядків денних, підготовка офіційних запрошень).
 2. Координація експертного супроводу розробки, внесення змін та погодження Концепту реформування пенітенціарної медицини (здійснення комунікацій з експертною групою).
 3. Презентація напрацювань експертної групи щодо пропозицій реформування пенітенціарної медицини.
 4. Участь у розробці пропозицій щодо реформування пенітенціарної медицини.
 5. Забезпечення технічного супроводу засідань МРГ, робочих зустрічей, нарад та зустрічей виконавців проєкту у режимі онлайн-конференцій в умовах карантинних обмежень.

Термін виконання робіт: січень-серпень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • вміння аналізувати інформацію, визначати суб’єктів за їх повноваженнями;
 • ґрунтовні знання щодо організації надання медичної допомоги в установах ДКВС України;  
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

 • резюме українською мовою

Якщо ви – фізична особа-підприємець (ФОП), до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу:

info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс з відбору консультанта з питань адвокаційного супроводу реформування пенітенціарної медицини МОЗ».

Термін подання документів: до 28 грудня 2020 року, реєстрація документів завершується о 15:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера до менеджера проєкту Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.