with Коментарів немає

FREE ZONE шукає консультанта з аналізу донорського та партнерського середовища у межах проєкту «Просування права на здоров’я в тюрмах країн регіону СЄЦА» (Promoting Health Rights in Prisons of EECA Countries) за сприяння Фонду Роберта Карра.

ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ:

листопад – грудень 2022 року

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ:

Проведення аналізу донорського та партнерського середовища з метою розробки та впровадження фандрайзингової та партнерської стратегії Руху:

 1. Надання переліку потенційних донорів Руху, можливих сфер співпраці з ними відповідно до їх стратегій, переліку контактних осіб з боку донорів.
 2. Надання переліку потенційних партнерів Руху, можливих сфер співпраці з ними відповідно до їх стратегій, переліку контактних осіб з боку партнерів.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

 • підтверджений досвід співпраці з міжнародними донорами та організаціями, технічними партнерами, НУО, які працюють у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, захисту прав ключових груп, у тому числі засуджених/звільнених;
 • досвід успішного написання проєктних пропозицій на отримання грантових коштів у сферах протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, адвокації та захисту прав представників ключових груп, у тому числі засуджених/звільнених;
 • прикладне знання середовища НУО, потенційних грантодавців та джерел для фінансування активностей, зосереджених на адвокації прав спільноти засуджених та звільнених, а також попередження поширення соціально небезпечних хвороб;
 • обов’язкове володіння (усно та письмово) англійською мовою на рівні Upper-Intermediate (B2);
 • сильні комунікаційні та аналітичні навички.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ:

Будь ласка, пакет документів надсилайте на адресу info.freezone.ukraine@gmail.com до 14 листопада 2022 р. (включно).

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до координатора Проєкту Тетяни Пальчун, tatpal93@gmail.com 

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ:

Оплата наданих послуг здійснюється після надання звіту про надані послуги та підписання актів виконаних робіт. Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює власним коштом. Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії у форматі PDF. Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг. Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування). При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

ПІДПИСАННЯМ ТА ПОДАННЯМ СВОЄЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИК ПОГОДЖУЄТЬСЯ З ТАКИМ:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку з отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань стосовно учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.