with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору фахівця із комунікації у проєкт «Світ без тюрем 2.0: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній сфері» (напрямок 13М, 36М та 40М).

Вимоги до кандидата і технічні завдання доступні для перегляду ТУТ.

І. Термін виконання робіт

Червень-грудень 2020 року

ІІ. Умови здійснення оплати

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) з кожного завдання та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

ІІІ. Перелік документів, які необхідно подати:

  • резюме, в якому необхідно обов’язково вказати вартість робіт (без урахування податків);
  • інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою;
  • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення;
  • інформацію щодо залучення в інших проєктах та вартості консультаційної години в цих проєктах (salary history із зазначенням вартості години в інших проєктах).

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.comз поміткою в темі листа «Конкурс на посаду фахівця із комунікації»

Термін подання документів: до 5 червня 2020 року. Реєстрація документів завершується о 18:00.

Подані пізніше зазначеного терміну документи розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника проєкту Загребельного Олексія, zagrebelnyi.os@gmail.com.