with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору експерта з розробки 2 навчальних модулів за курсом «Кейс-файндер: перша професія після звільнення» (6 занять: два цикли по 3 заняття) у проєкт «Оцінка потреб та реалізація інноваційних освітніх програм для засуджених».

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ:

жовтень – грудень 2022

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ:

  1. Підготовка програми проведення циклу занять для засуджених (цикл має містити три заняття відповідної тематики) на базі розробленого навчального модуля «Кейс-файндер: перша професія після звільнення».
  2. Розробка навчального модуля «Кейс-файндер: перша професія після звільнення» по підготовці засуджених (модуль має містити 3 заняття відповідної тематики: загальні поняття профілактичної роботи в сфері соціально небезпечних захворювань, роль кейс-файндера в подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу, базові знання з тестування та мотиваційного інтерв’ювання та інше)
  3. Підбір актуальних та науково-обгрунтованих інформаційних матеріалів для проведення занять за курсом «Кейс-файндер: перша професія після звільнення».

Резюме та цінові пропозиції просимо надсилати на пошту info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою у темі листа «експерт з розробки 2 навчальних модулів за курсом «Кейс-файндер: перша професія після звільнення».

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ:

до 26 вересня 2022 року, реєстрація документів завершується о 15:00.

Відбір консультанта відбувається за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у партнерстві з благодійною організацією «FREE ZONE».