with Коментарів немає

Благодійна організація «ВІЛЬНА ЗОНА» (далі – «Організатор») робить запит на цінові пропозиції для проведення місцевої закупівлі щодо закупівлі послуг зйомки та виготовлення навчального фільму “Зменшення шкоди”.

Додатки за посиланням: “Додаток №1, Додаток №2”

 

Термін подання пропозиції: до 10-00 год. 03.12.2021 р.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг – відповідно до замовлення, умови по закупівлі (терміни та умови поставки товару та інше) необхідно з’ясувати у посадової особи Організатора, контактні дані зазначити нижче в формі оголошенні. Адреса офісу організації Замовника: м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.

Оформлення документів: договір-2 ек., рахунок, накладна-2 ек. або акт виконаних робіт-2 ек., яка/який оформлюється і підписується обома сторонами після отримання товару/послуги. Замовник залишає за собою право збільшувати або зменшувати замовлення та кількість товарів або послуги.

Умови оплати: оплата за товар буде здійснюватися в безготівковій формі, постачальник зобов’язаний поставити товар без ПДВ. Оплата за товар буде проводитись наступним чином – до 5 робочих днів після отримання рахунку, по факту отримання товару/послуги, після закінчення дії угоди розрахунки по договору не проводитимуться.

Організація залишає за собою право в момент визначення переможця закупівлі рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов цінової пропозиції. Організація залишає за собою право відмінити закупівлю без будь яких зобов’язань.

Посадова особа Організатора, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі) Дейнега Валентина Леонідівна, фахівець з питань забезпечення логістики та закупівель, адреса: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону (095) 795-32-72, документи надсилати на e-mail: val.deynega@gmail.com .

Благодійна організація “Вільна Зона”

м. Київ, вулиця Межигірська, 87А

FREE ZONE