with Коментарів немає
У жовтні регіональні координатори FREE ZONE супроводили 53 звільнених у Рівненській, Хмельницькій, Кіровоградській та Черкаській областях. 
Усім цим людям координатори надали допомогу з придбанням квитків на транспорт до місць, де вони планують проживати, і продуктів на перший час після звільнення.
Таку діяльність ми розпочали з початку повномасштабної війни. Дістатися тоді додому громадським транспортом було майже неможливо, коштів, які деякі звільнені мали при собі, було вкрай недостатньо, більшість з них, не маючи при собі документів, що підтверджують особистість, не змогли б безперешкодно пройти блок-пости і дістатися до місця призначення до початку комендантської години тощо.
Виникла гостра потреба у супроводі таких людей.
Незважаючи на те, що ситуація з транспортом наразі відносно стабільна, більшість інших проблем залишаються актуальними. Відтак, з початку війни ми супроводили додому або до шелтерів 519 звільнених з місць позбавлення волі.
Нагадуємо, звернутися по допомогу ви можете у електронному застосунку FREE LIFE у категорії «Допомога онлайн» або безпосередньо зв’язавшись з нашими регіональними координаторами. Їхні контакти доступні у категорії «Про нас».
Завантажити застосунок можна:
Веб-версія доступна за посиланням.
Супровід звільнених з місць позбавлення волі під час повномасштабної війни наразі здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проєкту «Забезпечення базових потреб осіб, що звільняються з місць позбавлення волі, в умовах війни в Україні».