with Коментарів немає

Благодійна організація «FREE ZONE» оголошує тендер на проведення аудиту проєкту №22008 «Просування права на здоров’я в тюрмах країн регіону СЄЦА» (Promoting Health Rights in Prisons of EECA Countries), що реалізується за фінансової підтримки Фонда Роберта Карра.

Мета:

вибір постачальника послуг з проведення аудиту проєкту. Аудит проєкту охоплює період з 1 січня до 31 грудня 2022 р. Загальний термін реалізації проєкту – 1 січня 2022 – 31 грудня 2024 рр. 

Термін надання послуг: 

27.03-20.04 2023 року.

Опис послуг

проведення аудиту проєкту 2022 року (загальна сума витрат за проєктом – 65 210 доларів США) з обов’язковим наданням аудиторського висновку за його результатами. Основна мета аудиту – визначити, чи фінансовий звіт за проєктом є точним у всіх матеріальних відношеннях та відповідно до Угоди за проєктом та Термінів та умов гранту.  

Висновок аудиту має бути підготовлений англійською та українською мовами. Повний опис вимог до аудиту міститься у Додатку 1. Вимоги до проведення аудиту проєкту. Обраний підрядник зобов’язується належним чином надати всі необхідні документи, зазначені у Додатку 1. Вимоги до проведення аудиту проєкту

Перелік документів, які необхідно подати для участі у тендері:

  • Цінова пропозиція з підписом та печаткою;
  • Реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва аудитора, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства.

Термін надання тендерної пропозиції:

Пропозиції для участі у тендері приймаються до 18:00 22 березня 2023 року на електронну адресу t.palchun@emrhp.org із обов’язковим зазначенням у темі листа: «Тендерна пропозиція на проведення аудиту проєкту 22008».

Участь у тендері можуть брати юридичні особи.

Основні критерії вибору переможця:

  • вартість виконання робіт;
  • готовність виконати роботу у визначені терміни;
  • можливість проведення аудиту відповідно до Міжнародних стандартів з аудиту (ISA);
  • відповідність вимогам, викладеним у Додатку 1. Вимоги до проведення аудиту проєкту
  • підтверджений досвід у сфері надання послуг аудиту;
  • наявність достатньої кількості кваліфікованого персоналу для своєчасного виконання завдання та надання аудиторського висновку.

Переможець тендеру буде повідомлений електронною поштою. У разі виникнення питань щодо тендеру просимо звертатись до Тетяни Пальчун за електронною поштою t.palchun@emrhp.org.