with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору Регіональних координаторів в Харківській, Львівській, Дніпропетровській, Київській, Рівненській, Житомирській, Запорізькій, Сумській, Полтавській, Миколаївській та Черкаській областях у проєкт «Світ без тюрем 2.0: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній сфері» (напрямок 13М)

І. Завдання в межах виконання робіт:

 1. Забезпечення участі представників спільноти регіону у розробці та проведенні адвокаційних заходів щодо для подолання бар’єрів доступу до медичних і соціальних послуг засуджених та звільнених з місць позбавлення волі.
 2. Налагодження співпраці з регіональними та національними ЗМІ для поширення інформації про проект.
 3. Використання соціальних медіа для поширення інформації про проект.
 4. Входження до обласної\міської Координаційної ради з питань протидії ВІЛ\СНІДу та туберкульозу.
 5. Підготовка пропозицій, актуальних питань, змін до планів роботи та винесення їх на розгляд під час засідань спостережних комісій, громадських рад та регіональних координаційних рад.
 6. Залучення коштів місцевих бюджетів на послуги для суб’єктів пробації та впровадження заходів пенітенціарної пробації.
 7. На підставі отриманих мандатів членів спостережних комісій та представників НПМ проведення візитів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі, щодо дотримання прав людини, зокрема надання медичної допомоги уразливим до ВІЛ групам населення.
 8. Проведення зустрічей з керівництвом установ виконання покарань для обговорення результатів моніторингу.
 9. Розробка та оприлюднення звітів за результатами проведення моніторингу за дотриманням прав засуджених та ув’язнених у напрямку доступу до послуг з профілактики, лікування, соціального супроводу ВІЛ, ТБ, ВГС у пенітенціарних установах.

ІІ. Термін виконання робіт: березень-грудень 2020 року

ІІІ. Умови здійснення оплати

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

 • перевага надається особам, кандидатам, які зробили особистий внесок у розвиток та посилення спільноти колишніх засуджених, або належать до неї;
 • досвід співпраці з органами і установами виконання покарань у регіоні;
 • досвід роботи в сфері протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу;
 • наявний досвід налагодження співпраці між державними структурами та громадянським суспільством, НУО.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме, в якому необхідно обов’язково вказати вартість робіт (без урахування податків).
 2. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою.
 3. Заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення.

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс регіональний координатор»

Термін подання документів: до 28 лютого 2020 року, реєстрація документів завершується о 14:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера проекту Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або karpenko@freezone.org.ua