with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору регіональних координаторів у Чернігівській, Одеській та Кіровоградській областях у проєкт «Світ без тюрем 2.0: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній сфері» (напрямок 13М)

І. Завдання в межах виконання робіт:

 1. Забезпечення участі представників спільноти регіону у розробці та проведенні адвокаційних заходів щодо для подолання бар’єрів доступу до медичних і соціальних послуг засуджених та звільнених з місць позбавлення волі.
 2. Налагодження співпраці з регіональними та національними ЗМІ для поширення інформації про проєкт.
 3. Використання соціальних медіа для поширення інформації про проєкт.
 4. Входження до обласної\міської Координаційної ради з питань протидії ВІЛ\СНІДу та туберкульозу.
 5. Підготовка пропозицій, актуальних питань, змін до планів роботи та винесення їх на розгляд під час засідань спостережних комісій, громадських рад та регіональних координаційних рад.
 6. На підставі отриманих мандатів членів спостережних комісій та представників НПМ проведення візитів моніторингу порушень прав уразливих до ВІЛ груп населення в місцях позбавлення волі, щодо дотримання прав людини, зокрема надання медичної допомоги уразливим до ВІЛ групам населення.
 7. Проведення зустрічей з керівництвом установ виконання покарань для обговорення результатів моніторингу.
 8. Розробка та оприлюднення звітів за результатами проведення моніторингу за дотриманням прав засуджених та ув’язнених у напрямку доступу до послуг з профілактики, лікування, соціального супроводу ВІЛ, ТБ, ВГС у пенітенціарних установах.

ІІ. Термін виконання робіт:

листопад-грудень 2020 року

 

ІІІ. Умови здійснення оплати

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

 

ІV. Кваліфікаційні вимоги

 • перевага надається особам, кандидатам, які зробили особистий внесок у розвиток та посилення спільноти колишніх засуджених, або належать до неї;
 • досвід співпраці з органами і установами виконання покарань у регіоні;
 • досвід роботи в сфері протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу;
 • наявний досвід налагодження співпраці між державними структурами та громадянським суспільством, НУО.

 

Перелік документів, що необхідно подати

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду _______»

Термін подання документів

до 16 листопада 2020 року, реєстрація документів завершується о 16:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера проєкту Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com  

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.