with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультанта з розбудови системи соціальної адаптації на національному рівні у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрямок 141М).

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 • розробити план створення та забезпечення сталості роботи міжвідомчої робочої групи з питань розбудови системи соціальної адаптації осіб, які звільнилися з УВП ДКВСУ;
 • підготовка звернень до органів влади та громадських організацій щодо участі у роботі підгрупи;
 • забезпечення організації та проведення засідань МРГ з питань розбудови системи соціальної адаптації осіб, які звільнилися з УВП ДКВСУ (підготовка порядків денних засідань, резолюцій та протоколів, внесення пропозицій до напрацювань МРГ, публічна презентація результатів роботи МРГ).

Термін виконання робіт: квітень-грудень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • підтверджений досвід участі у роботі та\або забезпеченні діяльності міжвідомчих робочих груп;
 • підтверджений досвід організації комунікації на національному рівні у питаннях дотичних до соціальної, пенітенціарної та медичної сфер;
 • розуміння процесів реформування профільних систем та особливостей функціонування відповідних міністерств;
 • ґрунтовні знання та розуміння потреб звільнених з УВП ДКВСУ, ключових проблем у забезпеченні соціальної адаптації звільнених із числа уразливих груп, сформоване бачення шляхів забезпечення міжвідомчої взаємодії та кінцевого результату роботи МРГ;
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду консультанта з розбудови системи соціальної адаптації на національному рівні».

Термін подання документів: до 16 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 15:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com.  

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.