with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультата з питань надання технічної допомоги щодо впровадження інноваційних моделей послуг для ЛВІН в установах виконання покарань у проєкт «Позбавлення волі, але не права на здоров’я» (напрямок 112М. поведінкові втручання, спрямовані на зміну резикової поведінки серед ув’язненних в установах ДКВСУ)

Вимоги до кандидата, а також технічне завдання доступне для перегляду тут (додаток 1).

ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ:

протягом 2022 року.

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ:

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (журнал надання консультацій, планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

  • резюме;
  • для ФО копію паспорту, ІНН, для Фізичних осіб-підприємців (ФОП) копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та копію витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • додаток до оголошення (додаток 2);
  • інформацію щодо вартості консультаційної години (Додаток 3 – salary history із зазначенням вартості години);

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com  з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду консультанта з питань надання технічної допомоги щодо впровадження інноваційних моделей послуг для ЛВІН в установах виконання покарань».

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ:

до 5 лютого 2022 року, реєстрація документів завершується о 16:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера напрямку Большевої Світлани, 095 408 8926 або bolsheva.svetlana@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

  • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
  • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
  • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
  • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
  • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.