with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультанта з Плану переходу від донорського на державне фінансування програм у сфері ВІЛ/ТБ в установах ДКВС України у проєкт «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» (напрямок 141М).

ЗАВДАННЯ В МЕЖАХ ВИКОНАННЯ РОБІТ

 • розробка проєкту (та його подальша реалізація) Плану переходу від донорського на державне фінансування програм у сфері ВІЛ/ТБ в установах ДКВС України на 2021-2023 роки (далі – План переходу) на підставі попередньо проведених:

– аналізу правових бар’єрів на шляху до практичної реалізації Плану переходу;

– аналізу комплексних послуг з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України, що реалізуються за підтримки донорських організацій, надаються працівниками ДУ «ЦОЗ ДКВС України» та представниками установ виконання покарань;

 • визначення ключових та допоміжних виконавців пунктів Плану переходу;
 • окреселення реальних часових меж впровадження відповідних заходів Плану переходу;
 • участь у робочих зустрічах та засіданнях робочої підгрупи з питань забезпечення сталості послуг у установах та закладах ДКВС України в рамках переходу на державне фінансування при стратегічній робочій групі з питань забезпечення сталості послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в межах переходу на державне фінансування;
 • внесення змін та доопрацювання проєкту Плану переходу (за потреби);
 • роз’яснення алгоритмів виконання пунктів Плану переходу;
 • забезпечення контролю і вжиття заходів щодо його впровадження Плану переходу.

Термін виконання робіт: квітень-грудень 2021 року

УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • підтверджений досвід участі у розробці документів стратегічного характеру, планування діяльності на рівні центральних органів виконавчої влади;
 • вміння аналізувати інформацію, визначати суб’єктів за їх повноваженнями;
 • вміння працювати з фінансовими даними;
 • ґрунтовні знання у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в установах ДКВС України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду консультанта з Плану переходу».

Термін подання документів: до 16 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 15:00

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до керівника напрямку Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com. 

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.