with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультанта  у проєкт « ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, АЛЕ НЕ ПРАВА НА ЗДОРОВ’Я » (напрямок 113 М. ПОВЕДІНКОВІ ІНТЕРВЕНЦІЇ, ЯКІ НАПРАВЛЕНІ НА ЗМІНУ РИЗИКОВАНОЇ ПОВЕДІНКИ ЗАСУДЖЕНИХ У ВИПРАВНИХ УСТАНОВАХ, ПІДГОТОВКА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА/АБО ВОЛОНТЕРІВ З ЧИСЛА УВ’ЯЗНЕНИХ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОГО СУПРОВОДУ В УСТАНОВАХ ДКВСУ)

 • Консультант з підвищення кваліфікації соціальних робітників..

.

Вимоги до кандидата, а також технічне завдання доступне для перегляду тут (додаток 1).

 

І. ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ:

–  березень-квітень 2022 року

 

ІІ. УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів про візити технічної допомоги, експертних висновків тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

 

ІІІ. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

 • Резюме;
 • для ФО копію паспорту, ІНН, для Фізичних осіб-підприємців (ФО-П) копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та копію витягу з реєстру платників єдиного податку;
 • додаток до оголошення (додаток 2);
 • інформацію щодо вартості консультаційної години (Додаток 3 – salary history із зазначенням вартості години)

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: bolsheva.svetlana@gmail.com   з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду консультанта з підвищення кваліфікації соціальних робітників »

 

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ:

до 7 лютого  2022 року, реєстрація документів завершується о 16:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера напрямку Большевої Світлани, тел. 095 408 8926 або bolsheva.svetlana@gmail.com

 

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.