with Коментарів немає

Запрошуємо взяти участь у конкурсі для відбору слухачів вебінару «Організація моніторингових візитів до УВП ДКВС України», яка включає в себе наступні теми: підготовка моніторингового візиту, здійснення візиту, моніторинг права на здоров’я та доступ до медичної допомоги засуджених осіб.

Вебінар відбудеться 23 червня 2021 року о 14.00

Вебінар розрахований на членів спостережних комісії, моніторів НПМ, представників НУО та спільнот, які мають намір у майбутньому долучитися до роботи спостережних комісій, утворених місцевими держадміністраціями, а у разі делегування таких повноважень – виконавчими комітетами міських (за винятком міст районного значення) рад.

Якщо ви бажаєте взяти участь то заповнить анкету за посиланням.

Реєстрація закінчується 21 червня 2021 року о 15.00

Про відбір у якості учасника вам буде повідомлено додатково та надіслано програму й посилання на онлайн ZOOM конференцію.

Вебінар організовує БО «FREE ZONE» в межах реалізації напряму 146М. Розробка, підтримка та посилення механізмів громадського контролю за дотриманням у місцях позбавлення волі прав осіб, уразливих до ВІЛ проєкту «Забезпечення права на здоров’я в тюрмах: від адвокації до сервісів» за фінансової підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».