with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору надавача послуг тренера для проведення дводенного вебінару у проєкт «Світ без тюрем 2.0: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній сфері» (напрямок 36М):

  • тренера для проведення 1 (дводенного) вебінару щодо роботи з засудженими з використанням комплексного модулю для персонала ДКВС і представників НУО.

Вимоги до кандидатів, а також технічні завдання доступні для перегляду тут.

Термін виконання робіт:

грудень 2020 року.

Умови здійснення оплати: 

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів тощо) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює за власний рахунок.

Перелік документів, які необхідно надати:

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: info.freezone.ukraine@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на вакансію ____»

Термін подання документів: до 8 грудня 2020 року, реєстрація документів завершується о 16.00. 

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера організації Карпенко Ольги, тел. 050 922 11 39 або hellakarpenko@gmail.com

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

  • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
  • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
  • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
  • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
  • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

Примітка! Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.