with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору консультантів з надання послуг менторської підтримки активістів спільноти щодо участі у складі спостережних комісій у проєкт «Позбавлення волі, але не права на здоровʼя» (напрямок 146М. Розробка, підтримка та посилення механізмів громадського контролю за дотриманням прав осіб, уразливих до ВІЛ у місцях позбавлення волі та в процесі демократичних змін у реформах тюремної системи України представниками громади засуджених та звільнених осіб). 

Вимоги до кандидата, а також технічне завдання доступне для перегляду тут (додаток 1).

І. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ:

з лютого 2022 року до 15 грудня 2022 року.

ІІ. УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Оплата послуг, зазначених у технічному завданні, здійснюється після надання послуг у повному обсязі та підписання Акта про надання послуг.

Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг виконавцем даного технічного завдання, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

ІІІ. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії.

Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, не включаючи податки, але включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг.

Якщо ви – фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування).

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: artullin@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду консультанта з менторінгу 146М»

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ:

до 11 лютого 2022 року, реєстрація документів завершується о 16:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера напрямку Олександра Гатіятулліна, 098 377 23 26 або artullin@gmail.com.

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

  • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
  • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
  • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
  • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
  • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.
  • приймати участь у навчальних заходах, які організовує БО «FREE ZONE» в рамках реалізації цього напрямку та інших заходах направлених на популяризацію роботи спостережних комісій.