with No Comments

FREE ZONE оголошує тендер на відбір постачальника техніки для організації навчання у проєкт «Оцінка потреб та реалізація інноваційних освітніх програм для засуджених 2.0», що фінансується DVV International Ukraine (Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів).

Відбір постачальника техніки буде проведено за умови отримання не менше ніж 3-х тендерних/цінових пропозицій від компаній або ФОП, які надають такі послуги, з поміж яких буде здійснено відбір.

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій по тендеру знаходяться за посиланнями:

Пропозиції приймаються в формі Цінової пропозиції або рахунка без ПДВ (див. Додаток 1) та із документами відповідно до Оголошення, що зазначені у Запиті тендерних пропозицій.

Кінцева дата прийому пропозицій 15.02.2023 року до 10:00.

За детальною інформацією звертатись до посадової особи організатора, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі): Дейнега Валентина Леонідівна, менеджер із закупівель та логістики.

Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: v.deynega@freezone.org.ua.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.