with Коментарів немає

FREE ZONE оголошує тендер на проведення одноденного заходу 17 вересня 2021 року в місті Києві на 13 учасників.

Захід проводиться в рамках проекту «Заради життя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та впроваджується міжнародною організацією PATH.

Вибір компанії постачальника логістичних послуг з організації заходу буде проводитись не менше ніж від трьох логістичних компаній які надають такі послуги.

За детальною інформацією звертатись до посадової особи Організатора, яка уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками (відповідальна за закупівлі): Дейнега Валентина Леонідівна, менеджер із закупівель та логістики. Адреса офісу: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх, номер телефону +38 (095) 795-32-72, e-mail: val.deynega@gmail.com.

Детальний опис щодо оформлення та подачі пропозицій по тендеру див.: Додаток 1 та Додаток 2.

Пропозиції приймаються в формі попереднього кошторису заходу без ПДВ див. Додаток 2 та супроводжуючими документами відповідно до Оголошення що описано в Додатку 1.

Кінцева дата прийому пропозицій 13.09.2021 року до 17:00 годин.

Пропозиції приймаються на електронну пошту, оригінали надсилаються поштою (кур’єрською поштою, Укрпоштою) або особисто в офіс організації за адресою: 04080, м. Київ, вулиця Межигірська, 87А, 4 поверх.