with Коментарів немає

Над електронним додатком FREE LIFE команда працювала більше року. 21 вересня відбулася офіційна його презентація.

FREE LIFE – електронний додаток, що містить інформацію про всі послуги, що надає держава та громадський сектор засудженим та ув’язненим, про надавачів таких послуг, а також поради щодо захисту своїх прав та інтересів.

Додаток створений полегшити пошук інформації про необхідні медичні, соціальні, адміністративні, правові послуги та доступ до них. 

 

 

Також FREE LIFE містить поради щодо захисту своїх прав та інтересів, посилання на основні нормативно-правові документи, освітньо-просвітницькі матеріали для засуджених та звільнених, відеокурси життєвих навичок тощо.

Проте додаток буде цікавим не тільки для засуджених та звільнених, а й для лікарів, інспекторів з підготовки до звільнення, співробітників пробації, представників неурядових організацій, органів державної влади та самоврядування усієї країни.

FREE LIFE має на меті:

  • покращити доступ засуджених та звільнених з установ виконання покарань до інформації та послуг з ресоціалізації (медичного, соціального, правового, освітнього характеру);
  • налагодити ефективну систему взаємодії суб’єктів соціального патронажу звільнених;
  • забезпечити вчасне реагування на проблеми/бар’єри та контролювати їхнє вирішення.

Планується щороку оновлювати та вносити актуальну інформацію до додатку.

Завантажити додаток можна:

Детальніше про додаток читайте тут.

FREE ZONE має на меті:

  • створити можливості у додатку для використання в органах та установах пробації;
  • впровадити рейтингування провайдерів послуг;
  • розширити провайдерів послуг з урахуванням правового компонента.
  • налагодити підтримку роботи служби оперативного реагування на запити.

Електронний додаток FREE LIFE створений благодійною організацією FREE ZONE за технічної та фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», DVV International Ukraine, БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», Міністерства юстиції України, проєкту «Заради життя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine та впроваджується міжнародною організацією PATH.